Оренда системи голосування

Оренда системи голосування INTERVOTE. InterVote - це інтерактивна система опитування аудиторії. Комплект системи забезпечує інтерактивне голосування аудиторії.

система голосування
оренда системи голосування

Обладнання для голосування дозволяє отримати варіанти відповідей на поставлене запитання від великої кількості людей протягом 10-30 секунд і вивести результати голосування в відсотках або / та кількості на екран в графічній і числовій формі.  Система опитування дозволяє залучити глядачів в процес спілкування, відобразити результати дискусії, отримати доповідачу зворотний зв'язок від аудиторії, прийняти рішення по окремому питанню, оцінити результати навчання і рівень знань. Може успішно застосовуватися на конференціях, телешоу, зборах.
Ми пропонуємо в оренду систему голосування до 600 чоловік.

результати голосування
люди голосують на пультах

Система електронного голосування надається у комплекті з програмним забезпеченням. Цей софт дозволяє інтегрувати систему голосування в Powerpoint і демонструвати результати голосування за допомогою графіків. Зміна розмірів стовпчиків на діаграмі відбувається одночасно з надходженням відповідей від пультів голосування, в реальному режимі часу. Значення результатів голосування відображаються в абсолютних значеннях і відсотках.

Пульт системи голосування

Пульти системи голосування оснащені кнопками на українській мові:1-10 десять пронумерованих кнопок - для вибору варіанту відповідіТАК / НІ / УТРИМ. - Кнопки вибору варіанту відповіді."Реєстрація" - кнопка реєстрація делегата, використовується за бажанням.Дальність роботи пультів до 100 метрів. Максимальна кількість пультів до 600 чоловік.

Приклади використання системи голосування:


В навчанні:  Система голосування дозволить викладачам посилити навчальний ефект, стимулювати студентів до участі в процесі. При використанні системи, тест і оцінка знань стають схожими на забаву. Система дозволяє викладачам визначити: скільки і які знання отримали студенти, самі студенти можуть наочно побачити свій рівень підготовки. Система тестування знань, організована за допомогою даних пультів, буде високоефективною.Інтерактивна конференція:  Клавіатура системи голосування може використовуватися в будь-якій формі конференції, щоб швидко отримати велику кількість інформації від учасників. Система голосування може широко використовуватися в прийнятті управлінського рішення, при оцінці, в навчальній конференції.Медична освіта та семінари: Використовується як система тестування знань. Медичні семінари складаються з навчальних дій, які служать тому, що підтримують, розвивають і збільшують професійні знання і навички. При використанні системи голосування як системи тестування знань, забезпечується статистичний доказ цінності програми навчання. Використовуючи відповіді учнів, можна визначити ступінь засвоєння матеріалу конференції, визначити думку аудиторії щодо спірного питання. Голосування і вибори:  Система голосування InterVote - прекрасний інструмент для збору та зведення в таблицю голосів від груп, великих і маленьких. Це зекономить години ручної роботи в порівнянні з традиційними методами голосування.Інтерактивна гра і телешоу:  Система голосування і проведення інтерактивного опитування дозволяє зробити шоу більш цікавим, інтригуючим і динамічним. Система голосування для телевізійної програми дозволить провести опитування на ток шоу, визначити переможця глядацьких симпатій на конкурсі.

Порядок роботи системи голосування

Учасникам конференції під час реєстрації видаються пульти делегата. Можлива видача з реєстрацією номера пульта для документування і подальшої обробки результатів голосування. Доповідач може додати в свою презентацію спеціальні слайди з питаннями для аудиторії. Типи питань можуть бути різними, наприклад: відповісти "Так" або "Ні", вибрати один або кілька правильних відповідей із запропонованого списку. Список відповідей може містити від 2 до 10 варіантів. На голосування доповідач може відвести певний час, який задається в слайді презентації. Приблизний час голосування для 50 осіб - 10-20 секунд, для 300 осіб - 1-1.5 хвилини.  Протягом часу, відведеного на голосування, учасник може натискати кнопки і робити свій вибір. Враховується тільки перше натискання, всі подальші натискання не приймаються. Під час голосування результати динамічно відображаються на екрані. Ми можемо бачити як ростуть стовпчики з кількістю тих, хто проголосував. Результати голосування ми бачимо в відсотках і в кількості осіб, які проголосували за той чи інший варіант. Після закінчення часу відведеного на голосування, система не приймає голосу і зупиняється. Результати можна бачити на екрані. При необхідності всі результати можна зберегти у файлі, де буде вказано який номер пульта як відповів. Тобто, голосування може бути анонімним і не анонімним.  Так само за допомогою даної системи на ваших заходах можна проводити всілякі вікторини з підрахунком балів за правильні відповіді і визначенням переможців за підсумками голосування або з кожного питання окремо, дані можуть бути надані у вигляді електронної таблиці * .xls для подальшого аналізу.

ПОТРіБЕН КОШТОРИС?