Оренда LCD дисплеївплазмових панелей

Оренда плазми дозволить Вам відобразити свою презентацію на досить великому, яскравому екрані. Зазвичай, при участі у виставках використовують оренду плазми, так як плазмова панель на підлоговій підставці займає небагато місця на виставковому стенді. У комплект плазмової панелі входить підлогова підставка, яка дозволить підняти плазму до рівня очей стоячої людини. При оренді плазми Ви можете підключити до неї свій ноутбук, або флешку через USB.

Оренда плазмових панелей
Оренда плазмових панелей 65"

Співвідношення сторін плазми 16: 9, тому врахуйте це при створенні презентацій в PowerPoint (ppt). Плазмова панель транспортується в спеціальному ударостійкому кейсі, і перевозиться тільки нашим транспортом і тільки у вертикальному положенні. При оренді плазми на виставку - діє спеціальна ціна 2000 грн за плазму 50 дюймів на 4 дні. Наші фахівці доставлять на ваш виставковий стенд плазмову панель в оренду, змонтують її на спеціальну підлогову підставку і підключать до неї ваш ноутбук. Всі необхідні для підключення кабелі йдуть в комплекті з плазмою.

Оренда плазмової або LCD панелі -для тих кому необхідний невеликий, яскравий, плаский екран шириною 1.2 метра. Оренда плазмової панелі зазвичай використовується для обладнання виставкових стендів, а також на конференціях і презентаціях. Послуга "оренда плазмової панелі" складається з доставки нашим транспортом, монтажу на спеціальну підставку, підключення до джерела сигналу і налаштування. Особливо стане в нагоді плазмова панель на виставку, коли ви обмежені в площі, але вам потрібно отримати зображення більше ніж з ноутбука або комп'ютерного монітора, там де не вдається поставити проектор.

Встановлення плазмових панелей

Спеціальна підлогова підставка дозволяє розмістити панель на рівні очей, що дуже зручно для демонстрації рекламних матеріалів. Яскраве світло не є перешкодою для роботи плазмової панелі. Ми надаємо в оренду спеціальні професійні плазмові панелі, які можуть працювати 24 години на добу і 7 днів на тиждень на відміну від побутових зразків. Плазмові панелі в оренду перевозяться в спеціальних ударостійких кейсах на коліщатках, які легко провезти по коридорах вашого приміщення. Комплект кабелів при оренді плазмової панелі надається без додаткової оплати: мережевий кабель до 20 метрів, VGA 3 метри, Відео кабель 5 метрів.

Передбачено чотири варіанти установки панелі:- Оренда плазмової панелі на підлоговій підставці (висота 180-220см)- Оренда плазмової панелі на настільнійї підставці (стандартний варіант)- Оренда плазмової панелі - підвіс на стіну (на виставках і стендах)Великі знижки, до 40% при оренді плазмової панелі на виставки, на більш ніж 4 дні.

ПОТРіБЕН КОШТОРИС?