Світлодіодний екран

Світлодіодний екран в оренду для відображення мультимедійної інформації та оформлення сцени.Екран має модульну конструкцію, що дозволяє збирати практично необмежене за розмірами табло з окремих легких водонепроникних світлодіодних модулів. Модулі точно виставляються один до одного для створення безшовного зображення на всій поверхні екрана.

модуль світлодіодного екрану
оренда світлодіодного екрану

Розміри світлодіодного екрану в оренду

Можна зібрати світлодіодний екран будь-якого розміру, але рекомендується не менше ніж 2х3 метри. Екран може бути з різним співвідношенням сторін, як 3х4, так 16х9, так і будь-яке на вибір.Завдяки щільному розміщенню SMD світлодіодів екрану, досить чітка і однорідна картинка спостерігається навіть з відстані 0,5 - 1 метр, при розмірі 3 метра в ширину і 2 метри у висоту глядачі перших рядів спостерігають однорідне зображення і відмінно сприймають всю представлену інформацію.В даному екрані відстань між поруч встановленими світлодіодами становить всього лише 3,8 мм. Найбільш затребуваний тип екранів для конференцій і форумів, під час яких на екранах відображаються презентації, насичені текстом і дрібними графічними елементами, але в той же час даний екран неодноразово використовувався і при проведенні заходів в компактних залах і з загальною кількістю учасників 50 - 100 чоловік.

оренда світлодіодного екрану
світлодіодний екран для презентації

Оренда світлодіодного екрану 2х3 метри

Illustration

Оренда світлодіодного екрану3х4 метри

світлодіодний екран для конференції

Оренда світлодіодного екрану 6х4 метри

SMD світлодіод - це остання розробка в сфері виробництва світлодіодів, в корпусі одного світлодіода фактично знаходяться 3 світлодіоди і SMD світлодіод може відображати будь-який колір за рахунок комбінації червоного, зеленого і синього кольору, дана технологія дозволяє досить щільно розміщувати світлодіоди і отримати найменшу відстань (пітч, pitch) між поруч розташованими світлодіодами. На сьогоднішній день в Україні мінімальний доступний пітч для екрану SMD - 2 мм.

ПОТРіБЕН КОШТОРИС?