Оренда камери для конференції
конференц камера Avonic 4К

Камера Avonic CM70-20x

Камера Avonic CM93-30x

Avonic CM70 – це високоякісна професійна FullHD видеокамера з дистанційним керуванням.Зроблено в Нідерландах.

Avonic CM93-NDI – це високоякісна професійна 4K видеокамера з дистанційним керуванням. Зроблено в Нідерландах.

Оренда PTZ видеокамер для конференції

Illustration
Illustration

Оренда PTZ видеокамер для конференцій - це послуга, яка дозволяє орендувати спеціальні камери з функцією PTZ (Pan-Tilt-Zoom) для запису та трансляції конференцій, вебінарів або інших подій. PTZ видео камери мають можливість віддаленого керування панорамою, нахилом та зумом, що дозволяє оператору в реальному часі змінювати кут зйомки, фокусування та збільшення зображення. Оренда PTZ камери для конференции дозволяє отримати професійну якість зображення та забезпечує гнучкість вибору ракурсів для кращої візуалізації події. Камери можуть бути підключені до системи відеоконференцій або використовуватися для запису та трансляції на веб-платформах. Оренда PTZ камер є зручним та економічно вигідним варіантом, оскільки не потрібно витрачати гроші на придбання власної камери та обладнання. Вона забезпечує професійний та якісний результат в реальному часі для ваших конференцій та подій.

Сервіс для конференції

конференц камера

Управління видеокамерами

Автоматичне наведення PTZ камер на увімкнений мікрофон

відеозапис конференції

Відеозапис 

Відеозапис конференції для подальшого використання

Трансляція на екран

Трансляція на екран

Показ спікера на екрани у цьому залі

Трансляція в інтернет

Трансляція в інтернет

Трансляція відео з конференції у Zoom, YouTube

Управління камерами

За допомогою спеціального програмного забезпечення AutoCam можна запрограмувати, щоб камери PTZ встановлені в залі конференції автоматично поверталися на той мікрофон конференц-системи, який зараз включений. В результаті на екрані завжди буде той спікер, який включив свій мікрофон. Ця дія відбувається автоматично без участі оператора, що виключає затримки та помилки.

Відеозапис

Запис відео та аудіо на конференції. Документування конференції здійснюється шляхом збереження на спеціальному носії відеозображення та аудіосигналу, зроблених під час конференції. Відео з камер PTZ записується з кожної камери окремо або загальний сигнал. Аудіо сигнал зберігається як сума всіх аудіо.

Трансляція на екран

Відео картинку з камер у залі або з конференції Zoom можна відображати на проекційні або світлодіодні екрани в цьому ж залі. Це можуть бути підлогові монітори підказки для спікерів.

Трансляція в інтернет

Відео та аудіо з конференції можна передавати як пряму трансляцію на Youtube у реальному режимі часу. Доступ до трансляції отримають або всі охочі, або ті, хто має посилання. Також можна продемонструвати конференцію через Zoom тим, хто підключений до спеціально створеної Zoom сесії.

камера для конференції з низькою затримкою

Конференція НАТО була проведена з використанням камер Авонік.

Поворотні камери Avonic були обрані в оренду, тому що вони «відповідають усім вимогам» NATO.
Вони стали основною частиною AV-рішень, наданих в оренду для конференції Військового комітету НАТО, яка проходила в Словенії між 13 і 15 вересня.Було потрібне обладнання захоплення аудіо/відео, яке могло б легко інтегруватися в систему, що складається з конференц-системи Bosch Dicentis і керуючого програмного забезпечення. Було надано п’ять камер Avonic CM40-IP PTZ з повним IP-потоком, POE та IP-контролем. Основним принципом технології Avonic PTZ є сумісність. Це означало можливість інтеграції камер Avonic із конференц-системою Bosch швидко та з мінімумом технічних зусиль – як на апаратному, так і на програмному рівні.

Маючи понад п’ятнадцять років досвіду в галузі ProAV, Avonic є провідним виробником камер PTZ. І впроваджує інновації в галузі, щоб надати унікальні високоякісні рішення для аудіо-візуального захоплення для багатьох сотень сфер використання.
Розташувавшись у прекрасному місті Делфт, Нідерланди, Avonic виділяється, розробляючи продукти, що відрізняються високою якістю зображення, надзвичайною надійністю, простотою інтеграції та доступністю.

Автоматизована реєстрація відео на нарадах.Повна інтеграція між конференц-системою Bosch і камерами Avonic забезпечує легку установку і зберігає нерви технічних фахівців. Разом, камери Avonic і конференц-системи Bosch визначають активного спікера (активний мікрофон), управляють камерами і автоматично перемикають між кількома камерами.

Illustration

vMix дозволяє транслювати та записувати професійну продукцію, керуючи камерою Avonic так само легко, як ніколи раніше. Використовуючи vMix і Avonic, ви можете транслювати свої твори в прямому ефірі на будь-яку з основних онлайн-платформ, таких як Facebook Live, Twitter, Twitch, YouTube і багато інших. Ця сумісність дозволяє створити найкраще потокове рішення.

Illustration

CM70-NDI - це високоякісна PTZ-видеокамера обладнана HDMI, 3G-SDI, USB 2.0 і IP-потік Ethernet виходами. CM70-NDI оснащено високо ефективною IP технологією NewTek - під назвою NDI®| HX.Високоякісна скляна лінза, 20-кратний оптичний зум і 55,2° горизонтальне поле зору.Матриця CMOS 1/3”, 2.12mp, 16:9 з високим SNR у поєднанні з цифровим шумозаглушенням для чіткого зображення навіть за дуже слабкого освітлення.Камера має роздільну здатність Full HD 1920х1080 до 60кадрів в секунду та якісне зображення. 1920x1080p60Виходи: 3G-SDI, HDMI, USB 2.0 (1080p30) and IP.

CM93 — це найбільш універсальна PTZ-камера від Avonic, яка забезпечує відтворення 4K Ultra HD зі швидкістю 60 кадрів/с. CM93 має 50-кратне збільшення у форматі Full HD і 30-кратне збільшення у 4K.Високоякісний CMOS-сенсор Sony із підтримкою HDR забезпечує бездоганну якість зображення навіть в умовах слабкого освітлення.Роздільна здатність відео: 4K60, 4K30, 1080p60, 1080p30З 60 кадрами в секунду, Avonic CM93 забезпечує високоякісний вихід 4K Ultra HD. Велика різниця зі стандартним 4K. Обробка зображення з 60 кадрами за секунду забезпечує бездоганну якість зображення.

Оренда видеокамери Avonic PTZ CM-70 20x zoom IP NDI®| HX

Оренда видеокамери Avonic PTZ CM-93 30x zoom 4K

Технічні характеристики камер

Контролер Avonic для керування PTZ камерами через послідовний і IP-порт Avonic AV-CON300-IP — це передовий IP PTZ контролер камери та сумісний з Avonic камерами , а також з іншими брендами, які підтримують протоколи VISCA, Visca через IP, Pelco-D і Pelco-P. Легко перемикайтеся між автоматичним і ручним фокусуванням. Налаштування діафрагми та балансу білого,зберегти і викликати попередні налаштування та підключити кілька контролерів кілька камер.

Оренда контролера камер AV-CON300-IP

контроллер для конференц камери