Оренда системи радіогід

Система для гідів Радіогід, пропонує оптимальну цифрову передачу мови для слухачів гіда, наприклад на заводі або в музеї. Використання радіочастотного діапазону в радіогід забезпечує свободу переміщення для всіх учасників групи. 

радіогід
радіогід в кейсе

Радіогід для екскурсій - це незамінний помічник, який надає важливу інформацію про історію, культуру та цікаві місця під час екскурсії. Він допомагає організувати та зробити екскурсію цікавою та пізнавальною для всіх учасників. Завдяки радіогіду, туристи можуть дізнатися про визначні пам'ятки, легенди та цікаві факти про місце, яке вони відвідують. Він також допомагає уникнути заблукання та непередбачених ситуацій. Радіогід для екскурсій є надійним путівником, який забезпечує якісну та цікаву екскурсійну програму для туристів у будь-якому куточку світу.

Компоненти системи:● Кейс для зарядки приймачів● Поясний передавач● Мікрофон петличний (гарнітурні - опція)● Приймач стетоскоп -радіогід● Силовий кабель

Вартість оренди комплекту радіогід Tourguide Sennheiser 2020 D

Мобільний комплект радіогід SENNHEISER HDE 2020-D, 20 приймачів, зарядний кейс.  5430 гривень.

Поясний передавач SENNHEISER SK 2020D для гіда. 6-канальний, в комплекті з кардіоїдним петличним мікрофоном SENNHEISER ME 4. 860 гривень.

Поясний передавач гіда.

Ви можете підключити до поясного передавача радіогіда різні типи мікрофонів виходячи з ваших потреб:
● Петличний мікрофон● Гарнітурний мікрофон● Ручний мікрофон (через спеціальний кабель).
Додатково ви можете підключити аудіо джерело, наприклад MP3 плеєр.

радіогід передавач екскурсовода

Приймач стетоскоп радіогід

Стетоскоп приймач системи радіогід легко використовувати і носити. Вбудований дисплей показує всі необхідну інформацію:
номер каналу прийому
рівень сигналу
рівень заряду батарей
рівень гучності
Кнопка з прокрученням дозволяє швидко вибрати бажаний канал. Система Тур Гайд може бути розширена в будь-який момент шляхом додавання нових приймачів.

Оренда системи радіогід

Портативна система радіогід Proel

Приймач портативної системи радіогід

приймач радіогід
радіогід в музее

Ми пропонуємо в оренду систему для проведення екскурсій зі складом учасників до 65 осіб. Завдяки нашому комплекту кожен слухач отримує всю необхідну інформацію індивідуально, користуючись персональним радіопристроєм.

радіогід для екскурсій

Вартість оренди комплекту радіогід.

10 штук приймачів + передавач 2000 грн. Мінімальне замовлення.20 штук приймачів + передавач 4000 грн. 30 штук приймачів + передавач 6000 грн.40 штук приймачів + передавач 8000 грн. 

Система радіогід складається з 2-х основних елементів:

RXTour - індивідуальний радіоприймач учасника в комплекті з навушником

Illustration

TXTour - базовий передавач, який знаходиться у диктора (екскурсовода).

базовий передавач радіогід

Радіогід може працювати у 3-х діапазонах частот від 175 MHz до 176 MHz. Приймач учасника обладнаний індивідуальним регулятором гучності, індикатором сигналу, що приймається, і індикатором стану батареї. Приймач системи Tour Guide надається у легкому, удароміцному корпусі. Два елементи живлення тип ААА забезпечують до 8 годин безперервної роботи.

ПОТРіБЕН КОШТОРИС?