Оренда кабіни перекладачів

оренда кабіни перекладачів

Оренда кабіни перекладачів для забезпечення якісного звуку синхронного перекладу на конференції. Це тимчасова кабіна, яка монтується для проведення конференції. Монтаж відбувається протягом півгодини. Пристрій кабіни забезпечує звукову ізоляцію на найвищому рівні. Іноді її називають будка перекладачів, але ми віддаємо перевагу словосполученню "кабіна перекладачів".

Оренда кабіни для синхронного перекладу - це послуга, яка дозволяє орендувати спеціально обладнану кабіну для перекладачів на події, конференції або інші заходи, де потрібен професійний синхронний переклад. Кабіна зазвичай має встановлене обладнання , яке забезпечує безперебійний переклад мовою спікера для слухачів, які користуються спеціальними навушниками. Оренда кабіни для перекладачів дозволяє забезпечити високу якість перекладу та комфортні умови для перекладачів. Також це економічно вигідний варіант, оскільки не потрібно витрачати гроші на придбання та обслуговування власної кабіни. Оренда кабіни для перекладу забезпечує професійне та ефективне проведення події, забезпечуючи зручну та якісну комунікацію між спікером та аудиторією.

Illustration

Ми пропонуємо в оренду кабіни перекладачів виробництва компанії Audipack з Нідерландів. Ця кабіна повністю відповідає стандарту ISO 4043. Це єдиний в Європі виробник кабін, які відповідають стандарту ISO 4043.

Характеристики кабіни перекладачів

● Зовнішні розміри в мм W 1682 x D 1682 x H 2041● Вага 210 Кг● Зовнішній колір кабіни світло-сірий (RAL 7042).● Колір інтер'єру темно-сірий та білий● Звукоізоляція краще ніж стандарт ISO 4043● Кількість складових частин, включаючи стіл, 11● Розміри столу mm 1600 x 500

кейс для кабіни перекладачів

Транспортування кабіни проводиться у кейсі на колесах. Час, необхідний для збирання, складає 0,5 години. Кабіна має внутрішній стіл для мікрофонів перекладачів, кабельні канали та систему вентиляції. Безшумна система вентиляції забезпечує комфортну роботу 2 перекладачів, і унеможливлює попадання звуку від вентилятора в мікрофони.

Illustration

ПОТРіБЕН КОШТОРИС?