Синхронний переклад

Синхронний переклад - це обладнання , яке дозволяє делегату конференції чути переклад незнайомої йому мови синхронно з виступом доповідача. Перевага його в тому, що доповідачу немає необхідності зупинятися для послідовного перекладу його слів. Ця система створює комфортні умови як для доповідача, так і для делегатів, які слухають.

синхронний переклад

● Наше рішення побудовано на обладнанні Bosch - світового лідера у виробництві систем для конференцій.● Власний парк техніки дозволяє нам забезпечити конференцію для груп від 40 до 1500 чоловік. При необхідності, ми можемо збільшити кількість обладнання для конференції на 10000 чоловік.● Накопичений багаторічний досвід проведення конференцій в Україні та в Європі, дозволяє нам братися за наймасштабніші та найбільш відповідальні заходи.● Цифровий комплект Bosch Integrus підтримує до 32 мов одночасно.● Компанія є офіційним дистриб'ютором фірми Bosch, і ми займаємося синхронним перекладом вже більше 10 років.● Здаємо в оренду свою власну техніку, ми не посередники.

Illustration

● Наше рішення побудовано на обладнанні Bosch - світового лідера у виробництві систем для конференцій.
● Власний парк техніки дозволяє нам забезпечити конференцію для груп від 40 до 1500 чоловік. При необхідності, ми можемо збільшити кількість обладнання для конференції на 10000 чоловік.
● Накопичений багаторічний досвід проведення конференцій в Україні та в Європі, дозволяє нам братися за наймасштабніші та найбільш відповідальні заходи.
● Цифровий комплект Bosch Integrus підтримує до 32 мов одночасно.
● Компанія є офіційним дистриб'ютором фірми Bosch, і ми займаємося синхронним перекладом вже більше 10 років.
● Здаємо в оренду свою власну техніку, ми не посередники.

Обладнання синхронного перекладу, і особливо цифрового - незмінний атрибут зустрічей посадовцiв на вищому рiвнi, глав держав, глав держав, європейських міністрів, іноземних менеджерів. Комплект обладнання від Bosch встановлено в багатьох урядових установах світу, України, він знайомий всім іноземним делегатам з будь-якого куточка земної кулі. Так що користування цим обладнанням буде комфортним i зрозумiлым кожному. Більшість міжнародних конференцій, форумів і конгресів по всьому світу проводяться саме на цій техніці. Стабiльнiсть роботи обладнання Bosch перевiрена роками.

Синхронний переклад - вартість оренди

Вартість оренди обладнання залежить від кількості виданих інфрачервоних приймачів і кількості мов та вiд розмiрiв примiщення. Ціни на оренду вказані на 2 мови, без вартості послуг перекладачів.
Вартість оренди синхронного перекладу складає від 28 гривень за один інфрачервоний приймач. Мінімальна кількість приймачів-50 штук. Мінімальний час замовлення послуги - 1 день. 

Навушник синхронного перекладу

В комплект оренди обладнання синхронного перекладу входять навушники - це можуть бути подвійні стерео навушники, або спеціальні одинарні навушники. Пiд кожен захiд можливо вибрати свiй тип навушникiв. Подвійні навушники дають більш якісне сприйняття звуку, але закривають обидва вуха і псують зачіску. Одинарний навушник не такий гучний, але дозволяє тримати вільним друге вухо, легко надягати і знімати навушники не пошкоджуючи зачіску. В принципі з будь-якими навушниками ви отримаєте якісний результат, вибір робіть на основі особистих зручностей і вподобань.

навушник одинарний синхронного перекладу
навушник подвійний синхронного перекладу

Переваги інфрачервоного обладнання для перекладу

Інфрачервона система синхронного перекладу Bosch, на відміну від радіосистем, не прослуховується за допомогою інших засобів і відповідає міжнародним стандартам. Для органiзаціі заходів в декількох сусідніх приміщеннях підійде як найкраще, кожна незалежна система не буде заважати одна одній, на відміну від систем які вікористовують радіоканали. Обладнання Bosch гарантує якість звуку, захист від перешкод, конфіденційність, надійність для будь-якої кількості делегатів. Максимальна кількість мов до 32, на практиці залишається незатребуваним, в дійсності на деяких форумах використовували до 20-25 мов. У Європейському союзі всього 23 офіційні мови, тому на офіційних заходах загальноєвропейського масштабу, кількість мов може бути до 23.Серед інших переваг Bosch:● Обладнання Bosch забезпечує чудову якість передачі мови, цифрове кодування сигналу. ● Просте перемикання каналів c 1 по 32. ● Спільне використання системи перекладу Integrus із конференц-системою Bosch DCN● Бездротова передача сигналу, відсутність перешкод від мобільних телефонів, радіомікрофонів. ● Інфрачервоний сигнал гарантує відсутність витоку інформації за межі приміщення (ІЧ сигнал не виходить за межі приміщення), легко нарощується для роботи у великих залах.

ПОТРіБЕН КОШТОРИС?